1 Followers
24 Following
angledshot

Staňte se předpovědí Mistrovství světa 2018

Mistrovství světa 2018 přichází

Barvy červené a černé jsou jistě v osudě Paquety

Podle brazilské mediální společnosti Globoesporte AC Milán uzavřel dohodu s mladým Lucem Paquetou, který uzavřel dohodu o smlouvě na základě 35 milionů EUR a bonusů. S Paris Saint-Germain věřil, že vedl závod za jeho podpis, zatímco finalisté Ligy mistrů Liverpool a Barcelona byli také zájem o něj.

Působivá sezóna v Brazílii viděla Lucas Paquetá spojená s některými největšími evropskými kluby a jeho budoucnost se nyní zdá být rozhodnuto. Nakonec opustil dres PSG. Rossoneri odmítli soutěž od Paříže Saint-Germaina pro 21letého. Narozen v Rio de Janeiro dne 27. srpna 1997, Paquetá začala svou fotbalovou kariéru s Flamengo: červené a černé barvy jsou určitě v jeho osudu.

Jeho specialitou je tzv. "Hokejový průsmyk", pasáž, která dává spoluhráčovi šanci sloužit asistenci útočníkovi. Nosit Fotbalové dresy, Paqueta hrál v 31 zápasech v této sezóně, zaznamenal 9 gólů a pomáhal další 4 přes všechny soutěže. V rámci hierarchie Rossoneri věří, že záložník má všechny nástroje, aby se stal novým Kaka. Paquetá dostal v březnu 2016 svůj debut Flamengo, ale musel počkat až do letošního roku za svůj skutečný průlom.