1 Followers
24 Following
angledshot

Staňte se předpovědí Mistrovství světa 2018

Mistrovství světa 2018 přichází

Zidane stále udržuje lidi, kteří čekají na jeho dalším pohybu ve fotbale

Mezinárodní Portugalsko utrpělo v neděli klepání na Bolognu a ve středu bylo nuceno utéct od prvního týmu. Fanoušci v dresy Juventus se o něj obávají. "Pro CR7 je plánováno, že ups jsou dnes (ve středu) a zítra po klepání na jeho levý kotník během zápasu proti Bologni," řekl Juventus na svých internetových stránkách.

Spolehlivý ekonomický novinář Marco Bellinazzo z Il Sole 24 Ore hovořil s Radio Amore Campania (prostřednictvím Ilbianconero) o ekonomických strategiích Juventusu. Zinedine Zidane stále udržuje lidi, kteří čekají na jeho další pohyb ve fotbale, i když existují náznaky, že návrat do Juventusu v létě by mohl dobře vidět, že se s Marcelem znovu setká. Je stále nepochybné, že budou nosit Fotbalové dresy a partnera znovu.

Když se Allegri honí za neporaženou domácí kampaň, zpráva, že Ronaldo nebude nucen usadit střet, přinese velkou podporu trenérovi. Ronaldo dosáhl 100. a 101. trestů celé své kariéry v lednu 2018 proti Valencii v La Ligě.

Juve hostitel Atletico Madrid v Ligy mistrů 12. března potřebuje převrátit 2-0 deficit poté, co byl porážen u Wanda Metropolitano v první etapě jejich poslední-16 kravatu s vybavení La Liga.