1 Followers
24 Following
angledshot

Staňte se předpovědí Mistrovství světa 2018

Mistrovství světa 2018 přichází

Mariano trpěl problémy s hamstringem

Eden Hazard bude jmenován třetím podpisem Real Madrid před sezónou 2019/20, tento okamžik konečně dorazil a hvězda Chelsea, která přinesla Fotbalové dresy, bude hráčem v Madridu. Hazard odmítl až tři prodloužení smlouvy z Blues. Tak extrémní byl jeho postoj, že ti v Madridu se cítí zadluženi hráči. Dohoda bude mít Madrid zhruba 100 milionů eur. Klub je jasný, že nestříkají desítky milionů eur, ale pokud hrají hráči důležitou roli.

Po výjezdu Cristiana Ronalda loni v létě, Real rychle přivedl Mariana zpět poté, co na Lyon udělal dojem. Mariano se vrátil do Madridu v srpnu, ale zranění způsobila zmatek v jeho sezóně. Koncem loňského roku trpěl problémy s hamstringem a byl omezen na pouhých 11 vystoupení v La Lize.

Uvádí se, že Zidane se zoufale snaží rozloučit se s Garethem Baleem. Ta věc je Bale a Zidane prostě ne. Bale ztratí dresy Real Madrid. Očekává se, že Real Madrid bude pokračovat v pohybu pro některé hvězdy Premier League. Ztráta na Bale tak pro fanoušky Madrid nebude mít velký význam. Sadio Mane, 27 letý skvělý výkon v této sezoně údajně chytil do očí Real. Ale Mane navrhl, že chce zůstat v Liverpoolu.