1 Followers
24 Following
angledshot

Staňte se předpovědí Mistrovství světa 2018

Mistrovství světa 2018 přichází

Inter sedí na třetím místě

Inter Milán bude počítat na Icardi, aby sezónu silně zakončil. Icardi dokončila tři z posledních čtyř sezón Serie A s 22 nebo více góly. 26-letý a Nerazzurri měli v této sezoně ošklivý pád. Icardi si sundal dresy Inter Milan a pak odmítl hrát dva měsíce, když prohlásil, že je zranění zranitelný. Prohlášení vydalo, že argentinský hitman "nemůže být součástí" budoucnosti klubu kvůli jeho špatnému postoji a mentalitě.

Nahé focení Mauro Icardiho s manželkou Wandou údajně opustilo Inter Miláno "v rozpacích". Nechal málo k představivosti, když byl zastřelen bez Fotbalové dresy. Jeho agent a manželka Wanda Nara řekli, že je odhodlán zůstat v klubu minulý týden. Inter však trvá na tom, že jejich vztah s útočníkem je u konce. A klub ho připravil vyložit v létě na 52 milionů liber. Wanda nyní tlačí na Icardi, aby se připojil k Juventusu. Di Marzio zmínil Napoli jako možný nápadníci a Juventus také byl připočítán se zájmem.

Inter Milán riskuje, že bude vtažen do šestistupňové bitvy o kvalifikaci Ligy mistrů. Sedí na třetím místě, ale všichni, kdo mají rádi Atalanta, Roma, Torino a AC Milán, jsou v šesti bodech. Bitva o mistrovství Ligy mistrů zůstává těsná, když v této sezóně odešly jen tři zápasy. Inter Milán postrádal šanci upevnit třetí místo v Serii A.