1 Followers
24 Following
angledshot

Staňte se předpovědí Mistrovství světa 2018

Mistrovství světa 2018 přichází

Zákaz přenosu by mohl ovlivnit pohyb Hazardu

Chelsea získala vítězství 3-0 nad revolucí v mezinárodní přátelské atmosféře. Zápas se odehrál v působivém stadionu Gillette v Foxborough, Massachusetts. Hru se zúčastnilo kolem 25 000 lidí na sobě Fotbalové dresy. Zápas zvýšil o 4 miliony dolarů pro organizace bojující proti antisemitismu a diskriminaci na celém světě. Chelsea bude hrát poslední zápas sezóny proti Arsenalu 29. května v Ázerbájdžánu v Baku.

Ruben Loftus-Cheek utrpěl vážné zranění, aby zastihl Chelsea 3-0 vítězství nad New England Revolution. Jen s 13 dny, než Chelsea čelí Arsenalu, si Angličan teď musel sundat dresy Chelsea a vynechat finále. Potenciální zákaz transferu Chelsea v létě bude určovat mnoho rozhodnutí. Budoucnost Eden Hazardu byla po celou sezónu předmětem mnoha spekulací. Někteří se však domnívají, že zákaz přestupu klubu by je viděl, jak vytáhnou zástrčku Hazardova odchodu.

Chelsea se zatím neuspokojí s definitivním postupem, který by rozhodl, že Sarri opustí nebo zůstane. Sarri veřejně tvrdil, že chce v Chelsea a Anglii zůstat. I když skončil třetí v Premier League, řada příznivců se stále cítila zklamáním. Možná, že vítězství nad Arsenalem mohlo nejen zajistit stříbro a zmírnit některé zklamání.