1 Followers
24 Following
angledshot

Staňte se předpovědí Mistrovství světa 2018

Mistrovství světa 2018 přichází

Griezmann potvrdil jeho odchod z Atletica

Griezmann již potvrdil, že letos v létě opustí Atletico Madrid. Atletico jeho žádost neochotně přijal, i když před 12 měsíci podepsal novou smlouvu. Francie Griezmann má v této sezóně v La Lize 15 gólů. Byl silně nakloněn k podpisu do Barcelony. Blaugrana záložník Ivan Rakitic, který byl jednoznačný v jeho chvály pro hráče je otevřený mít Francouze nést dresy Griezmann a přestěhovat se do Camp Nou.

Říká se, že odmítnutí Antoina Griezmanna v Barceloně loni ublížilo klubu. Když Xavi Hernandez mluvil o Griezmannovi, řekl, že Francouz je hráč, který může něco přinést. Fotbalové dresy není snadné vzlétnout. Barcelonský šéf Ernesto Valverde není v žádném spěchu, aby dostal dohodu. Klub chce vyjednat dohodu blíže ke značce 100 milionů EUR, zatímco Atletico Madrid trvají na tom, že budou jednat pouze se 120 miliony EUR.

S existencí doložek o uvolnění se Griezmannův odchod v létě letos považoval za nejlepší možný scénář pro Atlético a pro samotného hráče. Zdá se, že je to nejpřirozenější věc na světě, pokud klub vyplatil více než 100 milionů EUR na ukončení smlouvy hráče. A Atletico jsou rádi, že mohou sedět a čekat, až bude jejich ocenění splněno.