1 Followers
24 Following
angledshot

Staňte se předpovědí Mistrovství světa 2018

Mistrovství světa 2018 přichází

AC Milán by snad podepíše Luku Modric

AC Miláno je připraveno podepsat legendu Real Madrid Luka Modric. Říká se však, že Real se zdráhá odejít s 33letým. Ve skutečnosti, španělský klub by raději vyložil hráče jako Bale a James Rodriguez. Modricův agent Vlado Lemic však odletěl do italského města na rozhovory o převodu. Roční mzda společnosti Modric kolem 10,8 milionů liber by však byla obrovskou překážkou a samotný hráč neplánuje letos v létě opustit Santiago Bernabeu.

AC Milán plánuje posílit své pole. Kromě Luky Modric má klub zájem o navrácení Dennise Praeta zpět. Vyměnit Fotbalové dresy to bude stát hodně, protože Sampdoria požaduje pro belgickou hvězdu minimálně 25 milionů eur. Marco Giampaolo hledá dva další důležité hráče jako zálohy. AC Milán a Inter Milán budou mít svůj nový stadion, ale pro příznivce obou klubů bude k dispozici méně míst. Říká se, že cílem výstavby nového stadionu je maximalizovat příjmy.

Marco Giampaolo trvá na formaci 4-3-1-2 a chce, aby se ve středu družstva zorientoval záložník a obránce. Klub nyní dokončil pouze dva obchody a stále musí připravit nějaké dresy AC Milan. Několik hráčů, které Milan v posledních týdnech pronásledoval, má místa, kam jít. V tomto okně převodu je ještě tolik věcí.