1 Followers
24 Following
angledshot

Staňte se předpovědí Mistrovství světa 2018

Mistrovství světa 2018 přichází

Moise Kean se rozhodla připojit se k Evertonu místo Arsenalu

Přestože Arsenal chce na poslední chvíli unést tah, Moise Kean se rozhodl místo toho přestěhovat do Goodison Parku. Útočník Juventus se rozhodl změnit Fotbalové dresy a připojit se k Evertonu, protože jim byl zaručen více herního času než Arsenal. Říká se, že Marco Silva má v úmyslu postavit 19letého muže do centra svých plánů. Útočník je nyní připraven podstoupit lékařskou péči v klubu Merseyside. Mohl by být skvělým doplňkem týmu Evertonu.

Mezitím záložník Idrissa Gueye opustil Goodison Park na PSG. Everton se pokouší přivést do klubu Jean-Phillipe Gbamina jako náhradu za Gueye. Tvrdě také pracují na podepsání Southamptonovy Mario Leminy, která byla přirovnávána k Michaelu Ballackovi. Mladík však pravděpodobně bude stát každého potenciálního kupce téměř 35 milionů EUR. Toffees údajně chtějí přidat pět nových hráčů před zavřením okna přenosu.

Everton se vzdali pronásledování křišťálového paláce Wilfried Zaha, protože nechtějí splnit cenu 80 milionů liber. Silva však zoufale chce přidat do svého týmu nový křídel. Ve skutečnosti mají Toffees značné množství peněz, které utratí za nová dresy Everton. Zdá se s největší pravděpodobností, že Zaha bude vyčerpán, pokud vstoupí do klubu. Cílem Evertonu je proniknout do této šesté sezóny.