1 Followers
24 Following
angledshot

Staňte se předpovědí Mistrovství světa 2018

Mistrovství světa 2018 přichází

Joao Felix se v sezóně La Liga setká s hrboly

Sezóna 2019-20 La Liga začne tento víkend. Atletico Madrid přinesl přes 240 milionů € mladých hladových náhradníků. Ale čelili tomu, co vypadalo jako hrozná výzva. Joao Felix je tak mimořádný talent, ale v první kompletní sezóně v La Lize se setká s hrboly. Mladík bude nosit nové dresy Atletico Madrid a bojovat o čest. Klub musí čelit úderům se ztrátou Rodriho a Lucase. Stále je čas na obrovskou změnu a přidejte titul La Liga pro Atletico Madrid.

19letý Joao Felix se přestěhoval do Atletica Madrid za cenu 113 milionů liber. Úžasné poplatky mohou zvýšit tlak na mladíka, který ho nechá čelit výzvě. Vysoce hodnocený útočník udělal v minulé sezóně skvělý dojem v Benfice, která přilákala řadu evropských klubů. Barcelona se v posledních dvou sezónách vrhla na titul La Liga. Atletico Madrid má více možností, jak si zajistit titul La Liga přidáním mnoha talentovaných hráčů v této sezoně.

Atlético Madrid vypadá svěží a připravený zahájit vážnou výzvu k titulu La Liga. Klub vyhrál pět ze šesti svých předsezónních her. Noví hráči se svými novými Fotbalové dresy přicházeli se spoustou naděje a pokory. Atletico Madrid se v neděli setká s Getafe ve Wanda Metropolitano. Bude fascinující sledovat, jak Atletico hraje ve svých domácích hrách v nové sezóně.