1 Followers
24 Following
angledshot

Staňte se předpovědí Mistrovství světa 2018

Mistrovství světa 2018 přichází

Lucas Moura útočí na Tottenham Hotspur

Tottenham Hotspur čelí Olympiacos ve středu večer, aby získal 2-2 remízu. Lucas Moura a Harry Kane udělali stávku pro klub. První vítězství 2-0 po 30 minutách si mysleli, že jsou v dobré pozici. Výhodu však nemohli udržet. Olympiacos je však v 17 soutěžních zápasech neporažený a v této sezoně již odehrál devět her. Daniel Podence poškodil a dokončil tým vynikajícím úderem.
Přestože Spurs chtěli v úterý večer učinit odvážné prohlášení, zdálo se, že se jim nedařilo velmi dobře. Christian Eriksen byl široce spojen s přesunem do Real Madrid začátkem tohoto léta. Jeho současná smlouva se Spurs je minulý rok a stále není jisté, zda zůstane v klubu nebo ne. Nedávno on a jeho spoluhráč Harry Kane byli vyzváni, aby se vzdali Fotbalové dresy a opustili Spurs.
V sobotu se Tottenham Hotspur vydá ke střetu s Leicester City. Paul Tierney byl potvrzen jako funkcionáři zápasu Premier League. Zároveň se někteří fanoušci Spurs cítili šťastní, protože bývalý hráč Tottenhamu Fernando Llorente porazil Liverpool s 2-0 jako Napoli. Ačkoli už dresy Tottenham Hotspur neměl, dokončil pomstu. Poté budou muset 1. října porazit Bayern Mnichov v Lize mistrů.