1 Followers
24 Following
angledshot

Staňte se předpovědí Mistrovství světa 2018

Mistrovství světa 2018 přichází

Neymar: Myslím, že to není tak vážné

Paříž Saint-Germain předává Neymar a Kylian Mbappé jsou oba v boji o čas, aby se zotavili z úrazů včas na kritický zápas Ligy mistrů s Liverpoolem, řekl francouzský klub. Fanoušci v dres Liverpool doufají, že se vrátí.

Podle společnosti Gazzetta dello Sport utrpěl Neymar stehenní napětí v Milton Keynes. Po úterním zápase poslal na Instagram zprávu: "Nemyslím si, že je to tak vážné." Francouzský trenér Didier Deschamps řekl, že 19letý forward Mbappe, který zažil světovou špičku na celém světě, "měl nějakou bolest na ramenou po jeho pádu ".

Francouzští šampiónci, kteří mají pět bodů a jsou bodem za Itálií Serie A na straně Napoli a Červenců ve skupině C, musí vyhrát svou kravatu, aby zůstali v boji o místo ve vyřazené fázi. Nyní, když nosí Fotbalové dresy, je Salah v této sezoně v pořádku, když jde o slávu v Premier League a v Evropě. Gazzetta tvrdí, že rozhodování o tom, zda bude Mbappe hrát proti Liverpoolu, může být ponecháno na poslední chvíli. Byl to rekordní čas, kdy Liverpoolský hráč dosáhl shody, ale teď má oči po století.