1 Followers
24 Following
angledshot

Staňte se předpovědí Mistrovství světa 2018

Mistrovství světa 2018 přichází

Harry Kane může ztratit zbytek sezóny

Období Harryho Kaneho může skončit poté, co v úterý večer proti Manchesteru City poranil kotník. Požehnání zranění kotníku Kane se však v průběhu své kariéry stalo skutečným zájmem Pochettina. A přiznal, že kapitán Anglie by mohl vynechat zbytek sezóny. Spurs měl smíšený čas bez něj, vyhrávat první čtyři hry jeho nepřítomnosti. Toto není poprvé, co se Tottenham musel vypořádat s Kanovou nepřítomností.

Pro fanoušky Tottenhamu i Anglie to byl znepokojující čas před Světovým pohárem. Kane sám uznal zranění ve tweetu ve středu, ale nenaznačil jeho status. Fanoušci, kteří nosí Fotbalové dresy, se o něj také obávají. Někteří hráči jsou tak důležití pro vyhlídky svého klubu, že hrát bez nich prostě nepřemýšlí. Kane, s jeho cíli a talismanic kvalitami, je často důležitý pro Spurs. Kane zranění přichází v nevhodném čase, protože Spurs také zůstat v honbě za zabezpečením top-čtyři místo v Premier League.

Výhry mají výhodu po první noze poté, co Son Heung-Min ve své dresy Tottenham Hotspur skóroval jediný gól hry v severním Londýně. To dokazuje, že Tottenham Hotspur má schopnost porazit Manchester City v druhé etapě finále Ligy mistrů i bez Harryho Kaneho. Tottenham hraje svůj druhý zápas trojnásobné hlavičky proti City v Premier League v neděli.