1 Followers
24 Following
angledshot

Staňte se předpovědí Mistrovství světa 2018

Mistrovství světa 2018 přichází

Tottenham Hotspur pro jejich novou sadu

Christian Eriksen byl v úterý večer přípitkem příznivců Tottenham Hotspur. Zbývající dvě minuty zbýval, aby zvýšil šance Tottenhama Hotspura na kvalifikaci na Ligu mistrů. Vítězství přesouvá třetí místo Mauricia Pochettina na třetí místo z Chelsea po remíze proti Burnley v pondělí večer. Z osmi branek v novém stadionu Tottenham se Eriksen zapojil do pěti z nich. Jelikož přišel na tento nový stadion, v tomto prostředí se mu daří.

Výhra je posunula na 70 bodů, čtyři před Arsenalem na pátém místě. Christian Eriksen se osvědčil jako nejcennější hráč Tottenhamu - ne jeho nejlepší, ale jejich nenahraditelný. Připomínalo to prosincový zápas ve Wembley, ten zápas proti Interu v Lize mistrů, Eriksenovi, který měl na sobě dresy Tottenham Hotspur, byl také posledním hráčem. Když se to stane často, můžete si být jisti, že to není nehoda.

Tottenham Hotspur se podle prosakujících obrazů v příští sezóně setkal s jedinečným twistem na jejich pryč. Další tmavě modrý Fotbalové dresy v kombinaci s fialovými a bílými záblesky. Vypadá to jako nejlepší z obou světů a v kombinaci s bílým logem AIA, které určitě vynikne na dresu.