1 Followers
24 Following
angledshot

Staňte se předpovědí Mistrovství světa 2018

Mistrovství světa 2018 přichází

Tottenham Hotspur vstupuje do finále Ligy mistrů

Na druhou noc po sobě se dostala do popředí schopnost fotbalu neustále šokovat a překvapovat. Lucas Moura skóroval dramatický vítěze poslední minuty poslat Tottenham Hotspur do finále Ligy mistrů. S první nohou 2-0 zpoždění, to bylo nepřekonatelné pro tým Spurs, který vypadal vyčerpaný. Moura měl na sobě Fotbalové dresy s posledním smysluplným kopem soutěže. Po poločase se však zdálo, že Tottenham je magicky osvěžený.

Tottenham odhodil všechny pochybovače a zvítězil, když na to neměl právo. Poprvé ve své historii dosáhli finále Ligy mistrů. Mauricio Pochettino, trenér Tottenhamu, vykřikl s naprostou emocí úspěchu. Nic nebylo mimo dosah. Stali se dobrým příběhem turnaje. No, nošení dresy Tottenham Hotspur se stalo pro ně čest, než kdy jindy. "Fotbal nám dává takovéto momenty, které si nedokážeme představit," řekl Lucas.

Ajax byl vyřazen z soutěže Ligy mistrů Tottenhamem Hotspurem v posledních minutách ve středu večer v Amsterdamu. Takže možná to byla flexibilita, která dovolila Ajaxu. Tottenham si vzal více úderů, nasměroval více úderů na branku a vytvořil větší šance než jejich protějšky z Amsterdamu. Nyní budou čelit kolegům comebacku Liverpool v Madridu dne 1. června. Historie vznikla v Amsterdamu.