1 Followers
24 Following
angledshot

Staňte se předpovědí Mistrovství světa 2018

Mistrovství světa 2018 přichází

Kane se připojí k finále Ligy mistrů

Tottenham Hotspur bude mít v sobotu na Liverpoolu finále Ligy mistrů na stadionu Wanda Metropolitano. Aby to mohl vyhrát, musí Tottenham hrát v tom nejlepším. V poslední době Spurs obránce Toby Alderweireld odhalil své týmové výkony doufejme, že se vyhne zklamání z porážky v roce 2014. Kane bude odhodlán dát si na dresy Tottenham Hotspur a hrát po utrpení zranění 9. dubna. A Damir Skomina byl potvrzen jako rozhodčí pro toto finále zápas.

Vzhledem k tomu, že Tottenham Hotspur udělal v nedávné době jen velmi málo převodů. Ale jejich postup na hřišti je stále obrovský, což prokázalo, že není nutné utrácet miliony let na zaručení úspěchu. Nicméně, oni tam vyskočili ve zvláštní zvěsti tady a tam. Existuje několik jmen. Zpráva navrhla, aby se Spurova nabídka 53 milionů liber pro Giovani Lo Celso. Nabídka na hráče ukazuje obrovskou změnu v přístupu k historii v historii.

Fernando Llorente by mohl být jen ten, kdo by Spurs mohl hledat konec své jedenáctileté trofeje-sucha. Rozhodně je správné, že si může dobře udržet Fotbalové dresy. 34-letý dokázal, že stojí za to zaplnit zraněného Harryho Kane několikrát v této sezoně. To bylo v 16 kole, že Llorente dostal svůj první gól. Není špatnou možností mít na lavičce.