1 Followers
24 Following
angledshot

Staňte se předpovědí Mistrovství světa 2018

Mistrovství světa 2018 přichází

Atletico Madrid hledají náhradu za Griezmanna

Rodri požádal Atletico Madrid, aby mu dal prostor, aby zvážil svou budoucnost, přestože řekl, že je v Atleti šťastný. Manchester City a Bayern Mnichov se zajímají o 22leté mezinárodní Španělsko. Město je připraveno splnit doložku o uvolnění ve výši 70 milionů EUR, protože je jedním z nejlepších mladých holdingových záložníků v Evropě. Rodri odstartoval 41 zápasů ve všech soutěžích pro Atletico v minulé sezóně.

Francie, přední Griezmann, hledá letos v létě nový klub. Dvanáctiletá má doložku o vydání, která se 1. července sníží na 120 milionů EUR. Zdá se, že je ochoten sundat dresy Atletico Madrid. Očekává se, že Barcelona v tomto bodě oficiálně oznámí podpis. Atleti je prý zuřivý, jak jejich vztah s Griezmannem končí. Ale klub musí hledat někoho jako náhradu za Griezmanna.

Atletico mohl potenciálně nahradit Griezmanna s Manchesterem United misfit Alexis Sanchez. Pro jeho obrovské mzdy, United je zoufalý odstranit hráče z jejich mzdového účtu před novou sezónou začíná. Jako výsledek, Sanchez musí změnit Fotbalové dresy. Tam může Atletico přijít. Nedávno klub vstoupil do závodu, aby přistál s Paulem Pogbou, zatímco centrální záložník Thomas Partey naznačil svůj odlet z Atletica.