1 Followers
24 Following
angledshot

Staňte se předpovědí Mistrovství světa 2018

Mistrovství světa 2018 přichází

Arsenal je přesvědčen o podepsání Yannick Carrasco

Arsenal je připraven vyložit vedoucího představení Darren Burgess, kterého si vybral bývalý trenér Arsene Wenger. 45-letý byl jmenován v červenci 2017 jako ředitel vysokého výkonu. Jmenování bylo považováno za hlavní převrat pro Střelce. Pomohl Austrálii připravit se na Světový pohár 2010. To se však ukázalo jako nákladné, protože Arsenal dokončil jediný bod pod Tottenhamem.

Arsenal je údajně přesvědčen, že letos v létě podepíše Yannick Carrasco. Arsenal projevil velký zájem o křídlo, které nezajistilo jeho touhu vrátit se z Evropy do čínského klubu Dalian Yifang. Rád si teď změní Fotbalové dresy. Říká se, že Arsenal upřednostňuje půjčku pro Carrasco. Nejsou však jediným klubem, který by rád věnoval Carrasco. Bayern Mnichov také pracuje na podpisu hráče.

Arsenal se chystá přestavět své družstvo, ale s malými penězi. Klub dal Neapol rozhodnout, zda chtějí udržet brankáře Davida Ospinu. Hráč byl na úvěr v Neapoli již dva roky. Jeho smlouva se Střelci zbývá jen 12 měsíců a mohl si přivézt dresy Arsenal a vrátit se do klubu. Klub Serie A má nyní možnost podepsat Ospinu za £ 3.1million. Budoucnost Ospiny zůstává nevyřešena, protože Arsenal se v tuto chvíli zdráhá snížit svou poptávku.