1 Followers
24 Following
angledshot

Staňte se předpovědí Mistrovství světa 2018

Mistrovství světa 2018 přichází

Kyle Walker má smlouvu prodlouženou o dva roky

Manchester City se údajně připravuje na masivní nabídku ve výši 95 milionů EUR pro obránce Napoli Kalidou Koulibaly. Hráč je nastaven jako náhrada za Vincenta Kompany. Italský klub se však nerozhodl, zda je ochoten prodat nebo ne. Koulibaly má čtyři roky na své smlouvě v Neapoli a má 133 milionů liber doložku o uvolnění, která nevykopne do roku 2021.

Manchester City oznámil, že Kyle Walker již podepsal dvouleté prodloužení smlouvy v klubu. Hráč má na sobě košili a byl s občany od podpisu z Tottenhamu v roce 2017. Walker udělal 100 vystoupení pro City a nyní bude i nadále hrát za dresy Manchester City. Je klíčovým členem týmu jako jeho síla, rychlost a schopnost. Tato dohoda je prvním podepsáním tohoto města v létě.

Bylo hlášeno, že Manchester City splní doložku o uvolnění 70 milionů EUR Rodri. Stal se důležitým hráčem poté, co nosil Fotbalové dresy a udělal 47 vystoupení ve všech soutěžích. Město má zájem podepsat záložníka tak dlouho. Potvrdilo se, že v úterý byla dohoda uzavřena. Rodri by poskytl hloubku a soutěž pro město jestliže dohoda byla hotová.