1 Followers
24 Following
angledshot

Staňte se předpovědí Mistrovství světa 2018

Mistrovství světa 2018 přichází

Dva italské kluby plánují vybudovat zcela nový stadion

Pro Inter Milána je těžké podepsat Romelu Lukaku z Manchesteru United letos v létě, podle agenta hráče. Lukaku už dříve řekl, že je jeho vlastním snem, aby si na Serie A zahráli novou Fotbalové dresy a vyhrávali. Vyhlídky tohoto 26letého hráče na Old Trafford teď nevypadají skvěle, protože Solskjaer převzal pozici manažera. Lukaku vrátil 12 gólů v anglickém horním letu v roce 2018-19.

Inter Milán plánuje vybudovat zbrusu nový stadion s AC Milánem, který bude použit pro slavnostní zahájení olympijských her. Oba kluby spolupracují na společném projektu. Časový rámec pro výstavbu nového stadionu nebyl stanoven. San Siro byl dokončen v roce 1926. S kapacitou přes 80.000, San Siro je domovem Inter Milán a AC Milán.

Nike Football aktualizoval novou sadu pro Inter Miláno v průběhu sezóny 2019/20. Je to další absolutní klenot z Nerazzurri v úterý. Nejnovější dresy Inter Milan navazuje na novou šablonu Nike Vapor Inter Milán, která si připsala historickou trojici šampionátu Ligy mistrů. Souprava bude k dispozici v internetovém obchodě Nike 26. června.