1 Followers
24 Following
angledshot

Staňte se předpovědí Mistrovství světa 2018

Mistrovství světa 2018 přichází

Neymarovi nebylo dovoleno opustit PSG zdarma

Zástupce Barcelony Philippe Coutinho se vždy zajímal o PSG. Pokud chce Barça vrátit Neymara zpět, musí zaplatit hotovost a dát hráčům výměnu. Philippe Coutinho tuto možnost naplňuje. Agent Coutinho vyjednával své stěhování do francouzského hlavního města několik týdnů. PSG by navíc měla z této dohody prospěch. Brazilci zvládli jen 11 gólů v 53 vystoupeních v minulé sezóně, což ho přimělo k účasti na kritice za výkony.

To je říkal, že Neymar může být ochotný jít s válkou s PSG prezidentem aby dělal krok pryč od klubu. Brazilec je velmi nespokojený s PSG poté, co se vrátil do klubu v létě 2017. Na sobě měl dresy PSG, ale nepodařilo se mu příliš ovlivnit scénu pro Ballon D'or. Ve své současné dohodě však neexistuje žádná možnost, která by mu umožnila odejít zdarma.

Paříž Saint-Germain podepsal Pablo Sarabia ze Sevilly za poplatek 20 milionů eur. V loňském roce dosáhl celkem 23 gólů a 17 asistencí ve všech soutěžích. Za oznámený poplatek by mohl být vynikající obchod. Zaslouží si za Fotbalové dresy. Kromě toho, francouzský klub má zájem o uvedení Real Madrid Winger Lucas Vazquez zpět v létě. Vazquez byl pro Real Madrid plodný. Real Madrid nyní chce prodat několik hráčů.