1 Followers
24 Following
angledshot

Staňte se předpovědí Mistrovství světa 2018

Mistrovství světa 2018 přichází

Barcelona chce vyložit některé hráče

Antoine Griezmann a Neymar byli letos v létě propojeni s plánem přestavby Barcelony. Údaje z Katalánska jsou takové, že si v létě mohou dovolit jen jedno z nich a dávají přednost brazilskému. Neymar šokoval svět poté, co souhlasil se světovým rekordem 222 milionů EUR (198 milionů liber) na PSG. Mistři LaLigy udělali své první pohyby k zahájení jednání francouzského klubu. A sportovní ředitel francouzské strany řekl, že budou ochotni prodat, pokud bude cena správná.

Barca je v čele honby za Neymarem, protože je jediným klubem, který o to vědí. Katalánci však hodnotu Neymar hodnotí maximálně na 200 milionů eur, takže nebudou platit doložku o uvolnění 222 milionů eur, aby mohli odevzdat dresy Barcelona. Barcelona musí vyložit některé hráče, aby získali prostředky na podpis Neymara nebo Griezmanna. Malcomův výstup je téměř povinný, pokud se připojí Neymar.

Nejnovější zprávy ukazují, že Barca požádala o odložení zaplacení klauzule Griezmanna o 120 milionů EUR. Griezmann nemá v šatně Fotbalové dresy. Griezmannovi bylo řečeno, že mu něco chybí a v nejlepším případě by byl dekorativním hráčem. Barcelona stále hledají záložního útočníka. Ernesto Valverde chce menší tým, který by ukázal, že několik hráčů musí odejít.