1 Followers
24 Following
angledshot

Staňte se předpovědí Mistrovství světa 2018

Mistrovství světa 2018 přichází

Elseid Hysaj pravděpodobně nebude v Napoli

Napoli odehrál vzrušující remízu 3-3 s Cremonese. Při obraně proti protiútokům došlo k několika chybám. Elmas v této hře debutoval novým podpisem. Kromě toho není pravděpodobné, že by Elseid Hysaj v této sezoně zůstal v Neapoli, ačkoli žádný klub nesplnil cenu 25 milionů EUR. Napoli v současné době má ve své skupině pět plných zad, což znamená, že se jeho čas v této dresy Napoli blíží ke konci. Ve smlouvě s Neapolem zbývá dva roky.

Napoli připravil nabídku na Mauro Icardi v hodnotě 50 mil. EUR, kterou Inter Milán odmítl. Inter se rozhodl neprodávat Icardi za méně, než je jeho tržní hodnota, protože doufají, že získají peníze na podpis Lukaku z Manchesteru United. Icardi je každopádně první volbou. Očekává se, že klub Milik prodá, pokud přinese nový vpřed. Platnost stávající smlouvy společnosti Milik v Neapoli vyprší do roku 2021.

Bylo to rušné mimosezóně pro Neapol, i když pravděpodobně nebudou podávat nabídku na Kieran Tierney. Arsenal má také zájmy keltského levice zpět. Nyní se tah zdá být stále nepravděpodobnější, protože Napoli odešel zpět Mario Rui potvrdil, že si neobléká Fotbalové dresy a neopouští klub. Některé zprávy naznačují, že nabídka by byla předložena, pouze pokud by byla portugalština prodána.