1 Followers
24 Following
angledshot

Staňte se předpovědí Mistrovství světa 2018

Mistrovství světa 2018 přichází

Přechod Leroy Sane do Bayern Mnichov je komplikovaný

Bayern Mnichov byl spojen s pohybem Leroy Sane z Manchester City. Ale jeho situace je dále komplikována zraněním kolene během nedělního komunitního štítu. Zdá se, že jeho budoucnost se okamžitě změní v pochybnosti. Ve své současné smlouvě ve městě má dva roky. Okno pro přenos Premier League se zavře tento čtvrtek. Říká se, že německý klub obrátí svou pozornost na Gareth Bale, pokud nebudou schopni brzy dokončit dohodu pro Sané.

Bayern Mnichov začal svou sezónu zklamáním. Mnoho hráčů se zajímá o sílu týmu prvního týmu. Robert Lewandowski naléhal na klub, aby udělal tři nová signatury, což by mělo okamžitý dopad. Musí také připravit nová Fotbalové dresy. Trvá na tom, že klub potřebuje záložního útočníka, aby mu pomohl správně zvládnout pracovní vytížení. Polský útočník se údajně blíží podpisu prodloužení smlouvy.

Dominance Bayern Mnichov ve Bundesligě by mohla být v nové sezóně zpochybněna. Přestože klub podepsal Benjamin Pavard, Jann-Fiete Arp a Lucas Hernandez, stále potřebují přidat zkušenější hráče a přizpůsobit jim dresy Bayern München. Bylo by velmi užitečné, kdyby klub měl slavné hráče na palubě. Nadcházející sezóna by měla nabídnout stejnou úroveň zábavy. Uvidíme dva soupeře bojovat o titul po mnoho dalších let.