1 Followers
24 Following
angledshot

Staňte se předpovědí Mistrovství světa 2018

Mistrovství světa 2018 přichází

Davide Zappacosta byl zaslán na půjčku

Callum Hudson-Odoi byl zpět na otevřené tréninkové akci v Chelsea. Osmnáctiletý klub pro tuto sezónu ještě nehrál, ale nyní by se mohl představit v další hře v sobotu. Minulý rok ve své dresy Chelsea skóroval pětkrát ve všech soutěžích, které s fanoušky šly dobře. Křídlo zbývá méně než rok na jeho aktuální obchod. Říká se, že s Chelsea podepíše novou pětiletou smlouvu v hodnotě 200 000 liber týdně.

Davide Zappacosta byl poslán na Serie A side Roma na šestiměsíční půjčku. Dříve podepsal jednoroční prodloužení smlouvy s Blues. Bude mít na sobě Fotbalové dresy č.2 v Itálii. 27letý hráč se připojil k Chelsea v roce 2017, ale v minulé sezóně provedl pouze čtyři vystoupení Premier League. Řekl, že byl rád, že se připojil k Romům. Jeho odchod bude pravděpodobně přínosem pro Reece Jamese.

Ještě stále by mohlo být několik odletů do Chelsea. Říká se, že Tiemoue Bakayoko je pod Frankem Lampardem z laskavosti. Manažer dal jasně najevo, že ve Stamford Bridge nemá budoucnost. Minulé období strávil v půjčce u AC Milán. 25letý muž se rozhodl půjčit Monaku, ale byl blokován šéfem převodu v Chelsea. Ale jakýkoli obchod pro Bakayoko bude muset být půjčka, kam tedy půjde?