1 Followers
24 Following
angledshot

Staňte se předpovědí Mistrovství světa 2018

Mistrovství světa 2018 přichází

Borussia Dortmund čelí této sezoně v Bundesligě velké výzvě

Borussia Dortmund by mohla mít šanci podepsat Matthijse de Ligta v roce 2017, podle bývalého asistenta trenéra Hendrie Krüzena. A mělo se prosadit nové podepisování nového profilu. Klub ale nakonec podepsal Manuela Akanjiho, který se vyvinul v jednu z nejlepších středních zády Bundesligy. Někdo si na chvíli sundá dresy Borussia Dortmund. Dortmund nedávno potvrdil, že záložník Thorgan Hazard bude chybět zápasy jak ve Bundesligě, tak i v Belgii několik týdnů kvůli zranění žebra.

Borussia Dortmund je nyní na prvním místě ve Bundesligě. Jejich soupeř Bayern Mnichov se stále snaží dostat místo zpět. Bayern přinesl Philippe Coutinho půjčku a debutoval jako náhradník ve hře minulou sobotu. Zdá se, že jeho nová Fotbalové dresy potěší. Jeho týmový kolega Robert Lewandowski hovořil o kvalitě Coutinho a varoval Dortmunda, že vyhrají titul zpět. Bayern zatím seděl za Dortmundem dva body.

Říká se, že křídlo Raphael Guerreiro je stále pronásledováno PSG. Francouzský klub má za hráče platit poplatek za převod ve výši 25 milionů EUR. Raphael Guerreiro hrál v klubu důležitou roli, jeho smlouva však vyprší na konci sezóny. Borussia Dortmund byla oceněna za práci v boji proti rasismu. Klub bude sdílet cenu s Burnley jako modely „zdůrazňující rozmanitost, začlenění a dostupnost ve fotbale“. Ceny budou předány ve čtvrtek v Monaku.